Nowy „Obcy” kręcony przez Neila Blookampa

Posted: 21 lutego, 2015 in Luźne wpisy

W styczniu Neil Blookamp wrzucił na swoje konto na instragramie grafikę prezentującą jego wizję „nowego” Obcego, jednak już wtedy zapowiadał, że nie kręci tego filmu. Chciał się tylko pochwalić swoją ciekawą wizją. Mimo wszystko w internecie zawrzało ponieważ nikt oficjalnie nie mówił o jakichkolwiek planach kręcenia kolejnej części kultowej sagi.  Blookamp był bardzo zainteresowany tworzeniem filmu, jak sam przyznawał to oficjalnie nigdy nie rozmawiał na ten temat z wytwórnią Fox (chociaż oni sami są bardzo zainteresowani kontynuacją sagi).

Jednak kilka dni temu Sigourney Weaver sama przyznała w rozmowie o ostatnim filmie Blookampa „Chappie”, że Niel podzielił się z nią swoją wizją nowego Obcego i zaintrygowało ją to. Przyznała, że z chęcią by wzięła udział w kręceniu tego filmu jeśli tylko Niel usiądzie na fotelu reżysera.

Dwa dni później Neil Blookamp na swoim Instagramie wrzucił grafikę Xenomorpha z podpisem „Um…myślę, że oficjalnie to będzie mój kolejny film”. Wytwórnia 20th Century Fox oficjalnie potwierdziła kręcenie nowego Obcego przez Neila.

Myślę, że to może być dobry i ciekawy film patrząc na poprzednie osiągnięcia tego reżysera tj. świetny „Dystrykt 9” oraz ciekawe „Elizjum”. Teraz tylko czekać na obsadę (udział Sigourney Weaver nie jest jeszcze potwierdzony), zdjęcia z planów i pierwsze urywki scen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s